Producenci

Kategorie

Darmowa dostawa

Promocje

Marki Jest 23 marek

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • Agro-Land

  Firma „AGRO-LAND” istnieje na rynku polskim już od 23 lat. Jest jednym z wiodących producentów mieszanek traw gazonowych, co zostało docenione przyznaniem jej wyróżnienia „Konsumencki Lider Jakości 2014 w kategorii „ Trawy” , a w bieżącym roku przyznaniem godła „Laur Klienta 2017”.
  Firma zaczynała od produkcji 4 mieszanek, obecnie ma ich w ofercie 14. Produkuje też specjalne mieszanki pod indywidualne zamówienia klientów na lotniska, obszary przemysłowe, pobocza dróg i autostrad. W 2013 roku zakupiła linię produkcyjną, której automatyczny system mieszania i ważenia gwarantuje spełnienie wszelkich norm jakościowych i ilościowych.

 • Azofoska

  Azofoska to najwyższej jakości nawozy wieloskładnikowe, których receptury opracowano tak, by zapewnić roślinom nie tylko wszystkie niezbędne główne składniki pokarmowe (makroskładniki), lecz także mikroelementy. Zarówno proporcje między poszczególnymi składnikami nawozu jak i formy w jakich występują, pozwalają na stosowanie Azofoski do nawożenia większości roślin ogrodowych.

 • Biowin

  Firma BROWIN jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 1979 r. jako producent drożdży winiarskich. Obecnie na rynku ma silną i ugruntowaną pozycję, którą systematycznie umacnia. Jesteśmy liderem w kilku obszarach asortymentowych, którym dedykujemy nasze wiodące marki. Stawiamy na edukację, której idea zawarta jest w naszym haśle: …bo domowe jest lepsze!.

 • EkoDarPol

  Działalność w dziedzinie produkcji nawozów pod marką EKODARPOL rozpoczęliśmy w 1993 roku od nawozów naturalnych „biohumus”- produktu hodowli dżdżownic kalifornijskich. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów szybko zyskaliśmy zaufanie rzeszy Klientów- użytkowników działek, rolników, hodowców kwiatów, warzyw i owoców oraz tych, którzy dbają o ozdobne rośliny domowe i ogrodowe.Dziś jako wiodący w kraju producent nawozów naturalnych specjalizujemy się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku rokrocznie wprowadzamy nowy asortyment produktów. Dział Badań i Rozwoju Ekodarpol współpracując z placówkami naukowymi opracowuje receptury nawozów i pożywek według najnowszych technologii, co sprawia, że są one idealnie przystosowane do poszczególnych grup roślin. Szeroką gamą środków zapewniamy Państwu kompleksową pielęgnację roślin począwszy od wzbogacania podłoży uprawowych, ochrony roślin, bezstresowego i pełnego ukorzeniania się sadzonek i rozsad, do zasilania wegetatywnego.Oferta firmy to ponad 130 różnego rodzaju nawozów naturalnych, organiczno-mineralnych i mineralnych oraz innych środków do uprawy i ochrony roślin. Produkty naturalne powstają w oparciu o własną bazę surowcową jaką jest największa w kraju profesjonalna hodowla dżdżownic kalifornijskich.

 • Granum

  Firma Nasienna GRANUM Sp. J. powstała w 1993 roku. Zajmujemy się produkcją i obrotem handlowym materiału siewnego roślin rolniczych. Głównym kierunkiem naszej działalności jest produkcja mieszanek traw, sadzeniaków ziemniaka oraz kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych tj.: zbóż, roślin bobowatych drobno i grubonasiennych. Siedziba firmy mieści się w Wodzieradach, pow. łaski, woj. łódzkie. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, zaplecze magazynowe, w tym przechowalnię ziemniaków, własny tabor transportowy oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, co pozwala na utrzymanie naszej oferty na odpowiednio wysokim poziomie.

 • Hestia

 • Lamela

 • Plantico

  Polska firma hodowlano-nasienna z wieloletnią tradycją. Oferujemy szeroki asortyment nasion warzyw, kwiatów i ziół, w tym wiele odmian własnej hodowli, w firmowych opakowaniach, dla odbiorców hurtowych i detalicznych oraz producentów wielkotowarowych. Nasza działalność obejmuje również produkcję materiału szkółkarskiego.

  Corocznie wprowadzamy ciekawe nowości odmianowe. Wiele z nich stało się hitami na rynku ogrodniczym i znalazło uznanie wśród producentów oraz amatorów. Współpracujemy z Instytutami, Uczelniami i Ośrodkami Doradztwa Rolniczego na terenie całego kraju. Oferta nasion obejmuje obecnie ponad 800 pozycji, z czego w Rejestrze Odmian znajduje się 169 odmian własnych warzyw i ponad 100 odmian kwiatów.

 • PNOS Ożarów

  PNOS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych na rynku nasiennym z tradycjami sięgającymi roku 1951. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. jest polską firmą hodowlano-nasienną i jednym z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju. Spółka posiada ponad 130 odmian własnych warzyw, a w ofercie przedstawia ponad 1 400 pozycji warzyw i kwiatów, które dedykowane są na rynek profesjonalny i hobbystyczny.

 • POLAN

  POLAN jest firmą hodowlano-nasienną, jedną z największych firm działających w branży ogrodniczej. Początki działalności sięgają 1994 roku. Przedsiębiorstwo powstało w wyniku połączenia dwóch krakowskich firm – Krakowskiej Hodowli Roślin Ogrodniczych (KHNO) mieszczącej się przy ul. Lubicz w Krakowie oraz Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa (PNOS) przy u. Lucjana Rydla. Firma oddziedziczyła tym samym tradycje wywodzące się z XIX wieku.

 • Target

  Ekologiczne środki ochrony roślin, środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze, choroby roślin.

  Firma Target dostarcza na rynek polski środki ochrony roślin wysokiej klasy. Jako lider w tym segmencie proponujemy środki chwastobójcze, owadobójcze, grzybobójcze oraz preparaty zwalczające inne szkodniki i zapobiegające chorobom. Posiadamy w asortymencie preparaty, których głównym celem jest ochrona drzew owocowych, warzyw oraz roślin ogrodowych. Poza ekologicznymi środkami ochrony roślin oferujemy również preparaty, sprzyjające wegetacji i rozwojowi roślin. Odpowiednia kompozycja podłoża oraz prawidłowe nawożenie dostarczają właściwą dawkę wartości odżywczych. Wzbogaciliśmy nasz asortyment również o preparaty dla domu. W tej serii znajdują się produkty do basenu, do szamb oraz do zadań specjalnych, jak roztapianie lodu i śniegu bądź usuwanie mchów i glonów.

  Dbamy o kompleksowy charakter naszej oferty. Pragniemy dostarczyć rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb oraz warunków gruntowych. Troszczymy się o skuteczność naszych produktów. Dobieramy odpowiednie składniki we właściwych proporcjach. Dzięki temu pragniemy zagwarantować efektywność preparatów. Śledzimy zmiany pojawiające się na rynku i dostosowujemy się do bieżących potrzeb oraz oczekiwań odbiorców.

 • Toraf

  Przedsiębiorstwo Nasienne „TORAF” istnieje na rynku nasiennym od ponad 25 lat, zajmując się obrotem kwalifikowanym materiałem siewnym i artykułami związanymi z uprawą warzyw, kwiatów i ziół z nasion. Kultywujemy rodzinne tradycje nasienne od 1961 roku. Posiadamy ponad 40 hektarów własnych upraw. Konfekcjonujemy nasiona własnej produkcji jak również pochodzące od krajowych i zagranicznych firm nasiennych.

 • Torseed

  TORSEED – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu

 • Vilmorin

  Vilmorin – standardowa, wiodąca marka w firmie Vilmorin Garden, która już od wielu lat posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Dostępna w rynku tradycyjnym: sklepach i centrach ogrodniczych oraz sieciach DIY.

  Produkty marki Vilmorin to:
  • nasiona warzyw, ziół i roślin ozdobnych,
  • mieszanki traw,
  • cebulki kwiatowe,
  • nawozy z naturalnym guano,
  • pałeczki nawozowe,
  • włókniny biodegradowalne.

  Vilmorin oferuje produkty ogrodnicze wyjątkowo wysokiej jakości. Dzięki zwiększonej wydajności produkty te zapewniają
  wszystkim ogrodnikom sukcesy i satysfakcję z upraw.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów