Drożdże gorzelnicze Cold 120g
Drożdże gorzelnicze Cold 120g
Drożdże gorzelnicze Cold 120g
Drożdże gorzelnicze Cold 120g
  • Nowy
Drożdże gorzelnicze Cold 120g
Drożdże gorzelnicze Cold 120g
Drożdże gorzelnicze Cold 120g
Drożdże gorzelnicze Cold 120g

Drożdże gorzelnicze Cold 120g

15,39 zł

(15,39 zł szt.)

Brutto

Drożdże Turbo Cold to innowacyjny produkt będący mieszanką dwóch wyselekcjonowanych szczepów aktywnych drożdży gorzelniczych ze specjalnie opracowaną pożywką!

  • Fermentacja w temp. nawet 14°C - nasz produkt gwarantuje Ci wydajną pracę w trudnych warunkach, co znacznie wyróżnia go wśród produktów konkurencji!
  • Niezastąpiony produkt - specjalnie opracowany skład pozwala na szybką i spokojną fermentację, bez przegrzewania się nastawu! 
  • Brak nieprzyjemnych zapachów - Drożdże Turbo Cold to po pierwsze brak nieprzyjemnych zapachów podczas fermentacji, a także łagodny aromat produktu końcowego!
  • Na 25 L nastawu - saszetka o gramaturze 120 g wystarczy na przygotowanie, aż 25 L nastawu!
  • Alkohol do 17% - drożdże Turbo Cold pozwalają uzyskać do 17% alkoholu przy użyciu 7 kg cukru!

 

Marzysz o nastawach charakteryzujących się wysoką czystością, łagodnym smakiem i aromatem? Poznaj Drożdże Turbo Cold - produkt gwarantujący fermentację zakończoną sukcesem! Nasza innowacyjna mieszanka to dwa wyselekcjonowane szczepy aktywnych drożdży gorzelniczych dostosowanych do fermentacji w niskich temperaturach, powyżej 14°C, a także specjalnie opracowana i dobrana do nich pożywka. Dzięki nim czysta fermentacja przebiega spokojnie i zapewnia alkohol do 17% przy użyciu 7 kg cukru, w 12-14 dni w temperature 14°C! Saszetka o gramaturze 120g pozwala na przygotowanie do 25 L nastawu. Wybierając ten produkt, stawiasz również na drożdże zdolne do pracy w szerokim zakresie temperatur, nawet od 14⁰C. Uwaga! Im niższa temperatura fermentacji, tym spokojniejszy przebieg procesu, a uzyskiwany nastaw łagodniejszy w smaku i aromacie.

Sposób użycia:

Do pojemnika fermentacyjnego wsyp 7 kg cukru, rozpuść go w 15 L wody, następnie uzupełnij nastaw do objętości końcowej 25 L. Całą zawartość saszetki rozsyp na powierzchni nastawu o temperaturze 30-35°C, po 15 minutach dokładnie wymieszaj. Pojemnik zamknij pokrywką z zamontowaną rurką fermentacyjną i prowadź fermentację przez 12-14 dni, w temperaturze powyżej 14°C. W temperaturze pokojowej fermentacja będzie trwała 3-5 dni. Uwaga: nastaw będzie się pienił!

   
Cukier [kg]   
   
Temperatura [C°]   
   
Czas [dni]   
   
7   
   
14   
   
12-14   
   
7   
   
22-25   
   
3-5   

Składniki:

Składniki: drożdże, fosforan (V) potasu, siarczan (VI) magnezu, węglan (IV) wapnia, witamina B1 (chlorowodorek tiaminy).

Masa: 0.12 kg

Uwaga:

Opakowanie wykorzystaj w całości do jednego nastawu.

Uwaga!

Zasady wyrobu alkoholu na terenie RP regulują ustawy: z dn. 02.03.2001 r. o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych: z dn. 12.05.2011 r. o wyrobie i rozlewie wyrobów winiarskich, obrocie tymi wyrobami i organizacji rynku wina oraz z dn. 18.10.2006 r. o wyrobie napojów spirytusowych oraz o rejestracji i ochronie oznaczeń geograficznych napojów spirytusowych. BROWIN Sp. z o. o. Sp. k. nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie jej produktów niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

5904816005141
10 produktów
Nowy
No reviews

6 inne produkty w tej samej kategorii :

Product added to wishlist
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.