Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
  • Nowy
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów
Docisk do przetworów

Docisk do przetworów

1,77 zł

(1,77 zł szt.)

Brutto
  • Odkryj magię przetwórstwa - docisk to mały, ale wnoszący do kuchni prawdziwą rewolucję przyrząd, dzięki któremu odkryjesz magię przygotowywania domowych przetworów na nowo! Dociski sprzedawane na sztuki, przy zakupie całego kompletu (70 szt.) plastikowy słoik o pojemności 5 L dostaniesz w prezencie.
  • Bez obaw o pleśń i zepsucie - konstrukcja docisku pozwala utrzymać warzywa i owoce pod poziomem zalewy, co doskonale zabezpiecza je przed negatywnym wpływem powietrza znajdującego się pod zakrętką.
  • Warstwowe przetwory i wygodne odsączanie - docisk idealnie sprawdzi się również do tworzenia warstw i rozdzielenia różnych składników, którymi wypełnia się słoik. Przy jego użyciu z łatwością odsączysz również warzywa od zalewy lub owoce od soku.

 
  • Do słoików w różnych rozmiarach - docisk dopasowany jest do słoików o średnicy zakrętki 82 mm, można go jednak dociąć tak, by pasował do słoików o średnicy zakrętek 66 mm.
  • Bezpieczny w kontakcie z żywnością - docisk wykonany jest z polietylenu. Materiał ten jest dopuszczony do kontaktu z żywnością i może być używany również w kontakcie z zalewami octowymi i kiszonkami o max. temperaturze 40°C.

Docisk do słoików to przydatny przyrząd, który idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania słoików z owocowymi i warzywnymi przetworami na zimę. Jego konstrukcja pozwala na utrzymanie warzyw i owoców pod poziomem zalewy, co z kolei zabezpiecza je przed negatywnym wpływem powietrza znajdującego się pod zakrętką. Korzystając z docisku, nie musisz więc obawiać się, że na powierzchni Twoich kiszonek, dżemów i kompotów pojawi się pleśń! Stosowanie docisku pozwala również na zachowanie znacznie dłużej wszystkich walorów smakowych i zdrowotnych przygotowywanych przetworów. Korzystanie z docisku jest niezwykle łatwe. Wystarczy wypełnić słoik ulubionymi warzywami i owocami oraz zalewą tak, by po włożeniu docisku na wierzch, opierał się on o zakrętkę. Docisk można ponadto wykorzystać do idealnego rozdzielenia różnych składników, którymi wypełnia się słoik. Przyrząd ten ułatwi również odsączanie warzyw i owoców od soku lub zalewy. Produkt wykonany jest z polietylenu — dopuszczonego do kontaktu z żywnością, również do użytku w kontakcie z zalewami z octu i kiszonkami. Docisk dopasowany jest do słoików o średnicy zakrętki 82 mm, można go dociąć również tak, aby pasował do mniejszych słoików z zakrętkami o średnicy 66 mm.

Uwaga! Docisków nie należy zalewać cieczami o temperaturze powyżej 40°C!

Długość: 6.8 cm
Szerokość: 6.8 cm
Wysokość: 2.2 cm
Masa: 4.0 g
5908277716226
10 produktów
Nowy
No reviews

3 inne produkty w tej samej kategorii :

Product added to wishlist
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.